
Cevi PE-RT, 16 mm, 400 m, 8 bar
088X0809
1-layer PE-RT pipe 16 x 2 mm, 400 m
088X0809
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 60.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 8 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 400.00 m |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | PE-RT, tip I |
| Material Description | 1-layer PE-RT pipe 16mmx2mm 400m |
| Opis | 1-layer PE-RT pipe 16 x 2 mm, 400 m |
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 12.000 bar |
| Vrsta izdelka | Cevi PE-RT |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.09 Kilogram |
| Neto masa | 0.09 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.82 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702428659550 |