
Cevi PE-RT, 16 mm, 350 m, 6 bar
088X0019
PE-RT pipe 16 x 2 mm, 350 m
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Cevi PE-RT
088X0019
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 60.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 350.00 m |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | PE-RT, tip II |
| Material Description | FH PE-RT PIPE 16 x 2 mm, 350 m |
| Opis | PE-RT pipe 16 x 2 mm, 350 m |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
| Product line | 34 |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 10.000 bar |
| Vrsta izdelka | Cevi PE-RT |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.097 Kilogram |
| Neto masa | 0.097 Kilogram |
| Volume | 0.6 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420118482 |
| Proposition 65 | No significant risk |