
Cevi FH, Fitingi, Press fiting, Velikost priključka: 1", Premer priključka 1. stran [mm]: 25, Premer priključka 2. stran [mm]: 0
088X1016
Straight Press union male 25 x 1"
088X1016
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | Medenina/nerjavno jeklo |
| Material Description | Straight Press union male 25 x 1" |
| Opis | Straight Press union male 25 x 1" |
| Premer priključka 1. stran [mm] | 25.0 mm |
| Premer priključka 2. stran [mm] | 0.0 mm |
| Premer priključka 3. stran [mm] | 0.0 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 110 °C |
| Velikost priključka | 1" |
| Vrsta izdelka | Fitingi |
| Vrste priključkov | Press fiting |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 155 Gram |
| Neto masa | 155 Gram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425144165 |