
Cevi FH, Fitingi, 90 stopinjski press fiting, Premer priključka 1. stran [mm]: 16, Premer priključka 2. stran [mm]: 16
088X1006
90 stopinjski press fiting 16 x 16 mm
088X1006
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 75.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | Medenina/nerjavno jeklo |
| Material Description | 90 degree press fitting 16 x 16 |
| Opis | 90 stopinjski press fiting 16 x 16 mm |
| Premer priključka 1. stran [mm] | 16.0 mm |
| Premer priključka 2. stran [mm] | 16.0 mm |
| Premer priključka 3. stran [mm] | 0.0 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Velikost priključka | 16 mm |
| Vrsta izdelka | Fitingi |
| Vrste priključkov | 90 stopinjski press fiting |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 45 Gram |
| Neto masa | 45 Gram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425143861 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |