
Cevi FH, Fitingi, Press fiting spojka, Premer priključka 1. stran [mm]: 20, Premer priključka 2. stran [mm]: 20
088X0021
Pritisna spojka 20 x 20 mm
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Fitingi
088X0021
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 70.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Press coupling |
| Material | Medenina/nerjavno jeklo |
| Material Description | Press coupling 20x20 |
| Opis | Pritisna spojka 20 x 20 mm |
| Premer priključka 1. stran [mm] | 20.0 mm |
| Premer priključka 2. stran [mm] | 20.0 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Premer priključka 3. stran [mm] | 0.0 mm |
| Product line | 34 |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | bebb6e86-a8a4-4c46-8b28-eb9b48a24c61 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Vrsta izdelka | Fitingi |
| Vrste priključkov | Press fiting spojka |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.083 Kilogram |
| Neto masa | 0.025 Kilogram |
| Volume | 0.081 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420089294 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |