
Cevi FH, Fitingi, Kompresijski fiting, Velikost priključka: 3/4", Premer priključka 1. stran [mm]: 20, Premer priključka 2. stran [mm]: 0
013G4160
Spojke za PEX cev 20 x 2 mm
013G4160
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dimenzije cevi [mm] | 20x2 |
| Dokončaj | Ponikljan |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| EU RoHS izjeme | 7.3 |
| KODA UNSPSC | 40141616 |
| Material | Medenina/nerjavno jeklo |
| Material Description | "Fittings for 20x2mm PEX tubes, G 3/4""" |
| Navoj | Notranji |
| Opis | Spojke za PEX cev 20 x 2 mm |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Premer priključka 1. stran [mm] | 20.0 mm |
| Premer priključka 2. stran [mm] | 0.0 mm |
| Premer priključka 3. stran [mm] | 0.0 mm |
| Preskusni tlak [bar] | 10 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Priključki | G 3/4" |
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | a76c5ed7-e33e-4d63-b06e-8751d1fc2312 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | za cevi Pex |
| Velikost priključka | 3/4" |
| Vrsta izdelka | Fitingi |
| Vrste priključkov | Kompresijski fiting |
| Vsebuje baterije | No |
| Za cevi | Plastika PEX |
| Za ventile | SpojkeRazdelilnik CFDRA 15/6TRA 15/6TBRA-C 15RLV-KRLV-KDVRLV-KS |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.07 Kilogram |
| Neto masa | 0.07 Kilogram |
| Volume | 0.073 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420032986 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |