
Cevi FH PE-RT, 20 mm, 500 m, 6 bar
088X0010
Cev PE-RT 20 x 2.25 mm, 500 m
088X0010
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 60.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 500.00 m |
| Material | PE-RT/EVOH/PE-RT |
| Material Description | FH PE-RT Pipe 20x2,00 mm, 500m |
| Opis | Cev PE-RT 20 x 2.25 mm, 500 m |
| Premer cevi [mm] | 20 mm |
| Product line | 34 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 10.000 bar |
| Vrsta izdelka | Cevi FH PE-RT |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 117 Gram |
| Neto masa | 117 Gram |
| Volume | 0.669 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425081903 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |