
20 mm, 300 m, 8 bar
088X0806
FH 1-plastna PE-RT cev 20 X 2.0 MM, 300M
088X0806
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 60.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 8 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 300.00 m |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | PE-RT, tip I |
| Material Description | FH 1-LAYER PE-RT PIPE 20 X 2.0 MM, 300M |
| Opis | FH 1-plastna PE-RT cev 20 X 2.0 MM, 300M |
| Premer cevi [mm] | 20 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 12.000 bar |
| Vrsta izdelka | FH 1-Layer PE-RT Pipes |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.112 Kilogram |
| Neto masa | 0.111 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 1.11 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702428529228 |