
Sestavljene cevi, 16 mm x 2 mm, 500 m, 10 bar
088X0003
Večplastna cev 16 x 2 mm, 500m
088X0003
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 70.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 500.00 m |
| Material | PE-RT/Alu/PE-HD |
| Material Description | FH-CPA composite pipe 16x2 500m |
| Opis | Večplastna cev 16 x 2 mm, 500m |
| Opis izdelka | Večplastna cev FH, 16 x 2 mm, 500 m |
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 95 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 16.000 bar |
| Vrsta izdelka | Sestavljene cevi |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.117 Kilogram |
| Neto masa | 0.105 Kilogram |
| Volume | 0.487 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420089270 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |