
16 mm x 2 mm, 250 m, 8 bar
088X0860
Composite pipe 16 x 2 mm, 250 m
088X0860
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Debelina stene [mm] | 2 mm |
| Delovna temperatura [°C] [Maks] | 80.0 °C |
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 8 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [m] | 250.00 m |
| EU RoHS izjeme | No |
| Material | PEX-b/Aluminij/PEX-b |
| Material Description | FH-PCA COMPOSITE PIPE 16X2 MM, 250M |
| Opis | Composite pipe 16 x 2 mm, 250 m |
| Premer cevi [mm] | 16 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Cevi FH |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Uporaba | Floor heating pipes |
| Uravnoteženi preizkusni tlak [bar] | 12.000 bar |
| Vrsta izdelka | FH Composite Pipes PEX-b |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.112 Kilogram |
| Neto masa | 0.106 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.53 Cubic decimeter |
| EAN/UPC | 5702425133664 |