
ECmat Aqua, Razdelilnik ECmat Aqua za eno preprogo
088L9282
Razdelilnik ECmat Aqua za eno preprogo
088L9282
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dodatki kompleta | No |
| Globina embalaže [mm] | 250 mm |
| KODA UNSPSC | 40101830 |
| Material Description | Danfoss ECmat Aqua Manifold for 1 Mat |
| Opis | Razdelilnik ECmat Aqua za eno preprogo |
| Oznaka CE | Yes |
| Product line | 34 |
| Širina embalaže [mm] | 20 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Grelne preproge |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | CE |
| Višina embalaže [mm] | 170 mm |
| Vrsta izdelka | ECmat Aqua |
| Vsebuje baterije | No |
| Znamka | Danfoss |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.106 Kilogram |
| Neto masa | 0.105 Kilogram |
| Volume | 0.85 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466220672 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |