
ECmat Aqua, ECmat Aqua 3m² (6m x 0,5m)
088L9280
ECmat Aqua 3m² (6m x 0,5m)
088L9280
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Barva zunanjega plašča | Modra |
| Debelina [mm] | 8.00 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Garancija [leto] | 10 |
| Globina embalaže [mm] | 598 mm |
| KODA UNSPSC | 40101830 |
| Material Description | Danfoss ECmat Aqua 3m² |
| Območje pokritosti [m²] | 3.00 m² |
| Opis | ECmat Aqua 3m² (6m x 0,5m) |
| Opis izdelka | ECmat Aqua |
| Oznaka CE | Yes |
| Product length [mm] | 6 mm |
| Product line | 34 |
| Širina embalaže [mm] | 195 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Širina izdelka [mm] | 1 mm |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Grelne preproge |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Soglasje | CE |
| Temperatura med delovanjem [°C] [Maks] | 70 °C |
| Temperatura vode [°C] [Maks] | 70 °C |
| Višina embalaže [mm] | 195 mm |
| Vrsta izdelka | ECmat Aqua |
| Vsebuje baterije | No |
| Znamka | Danfoss |
| Zunanji plašč | PE-RT |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.73 Kilogram |
| Neto masa | 1.71 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 22.739 Liter |
| EAN/UPC | 5703466220665 |