
Razdelilnik SSM, Nerjavno jeklo, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 6, 10 bar
088U1316
088U1316
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| Izpustni ventil | Ročno |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | C4C Manifold bundle 6+6 |
| Merilnik pretoka | Ne |
| Prednastavitev | Da |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Preskusni tlak [bar] | 16 bar |
| Product line | 34 |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 6 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik SSM |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 6.6 Kilogram |
| Neto masa | 6.2 Kilogram |
| Volume | 0.025 Cubic meter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162456705 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |