
Razdelilnik SSM, Nerjavno jeklo, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 7, 10 bar
088U0807
Razdelilnik SSM 7+7
088U0807
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SSM manifold x+x |
| Izpustni ventil | Ročno |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | SSM manifold 7+7 |
| Merilnik pretoka | Ne |
| Opis | Razdelilnik SSM 7+7 |
| Prednastavitev | Da |
| Preskusni tlak [bar] | 16 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | f1839029-206a-4d57-bad0-79a64611c783 |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 7 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik SSM |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 4.075 Kilogram |
| Neto masa | 3.999 Kilogram |
| Volume | 10.83 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425119415 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |