
Razdelilnik SSM-F, Nerjavno jeklo, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 3, 6 bar
088U0753
Razdelilnik SSM 3+3 z merilnikom pretoka
088U0753
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SSM manifold set with flowmeters |
| Izpustni ventil | Ročno |
| KODA UNSPSC | 40141720 |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | SSM-3F manifold set with flowmeters |
| Merilnik pretoka | Da |
| Opis | Razdelilnik SSM 3+3 z merilnikom pretoka |
| Prednastavitev | Da |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Preskusni tlak [bar] | 10 bar |
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 767ea979-0974-40f2-ab01-a21fd0747106 |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 3 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 60 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik SSM-F |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 2.218 Kilogram |
| Neto masa | 2.218 Kilogram |
| Volume | 6.489 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425114823 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |