
SSM komplet razdelilnik, Nerjavno jeklo, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 9, 6 bar
088U0659
SSM Bundle 9+9
088U0659
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| EU RoHS izjeme | 7.3 |
| Izpustni ventil | Ročno |
| Material | Nerjavno jeklo |
| Material Description | SSM Bundle 9+9 |
| Merilnik pretoka | Da |
| Opis | SSM Bundle 9+9 |
| Prednastavitev | Da |
| Premer priključka 1. stran [mm] | 16.0 mm |
| Preskusni tlak [bar] | 10 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Prepack |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 9 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 60 °C |
| Velikost priključka | 3/4" |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | SSM komplet razdelilnik |
| Vrste priključkov | Kompresijski fiting |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 7.98 Kilogram |
| Neto masa | 6.857 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 20.766 Liter |
| EAN/UPC | 5715162278673 |