
Razdelilnik FHR, Medenina, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 4, 10 bar
088U0884
C4C FHR Presetted Manifold 4+4
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Razdelilnik FHR
088U0884
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| Izpustni ventil | Ni vključeno |
| Material | Medenina |
| Material Description | C4C FHR Presetted Manifold 4+4 |
| Merilnik pretoka | Ne |
| Opis | C4C FHR Presetted Manifold 4+4 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Prednastavitev | Da |
| Preskusni tlak [bar] | 16 bar |
| Product line | 34 |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 4 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik FHR |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.7 Kilogram |
| Neto masa | 1.6 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.002 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162497050 |