
Razdelilnik FHF-B, Medenina, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 8, 10 bar
088U0548
Razdelilnik 8+8 Zapiralo
088U0548
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Manifold x+x Shutoff |
| Izpustni ventil | Ni vključeno |
| Material | Medenina |
| Material Description | Manifold 8+8 Shutoff |
| Merilnik pretoka | Ne |
| Opis | Razdelilnik 8+8 Zapiralo |
| Prednastavitev | Ne |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Preskusni tlak [bar] | 16 bar |
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | ea3f29ae-396c-45ea-b074-8fea2b139d90 |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 8 |
| Temperatura med delovanjem [°C] [Maks] | 90 °C |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik FHF-B |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 4.33 Kilogram |
| Neto masa | 4.33 Kilogram |
| Volume | 3.519 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420081090 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |