
Razdelilnik FHF-F, Medenina, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 6, 6 bar
088U0526
Razdelilnik 6+6 Merilnik pretoka Danfoss BIV
088U0526
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 6 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Manifold x+x Danfoss BIV Flowmeter |
| Izpustni ventil | Ni vključeno |
| Material | Medenina |
| Material Description | Manifold 6+6 Danfoss BIV Flowmeter |
| Merilnik pretoka | Da |
| Opis | Razdelilnik 6+6 Merilnik pretoka Danfoss BIV |
| Prednastavitev | Da |
| Preskusni tlak [bar] | 10 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 958f1048-f7ca-4f71-87ec-e4d587bc8f85 |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 6 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 60 °C |
| Temperatura med delovanjem [°C] [Maks] | 60 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik FHF-F |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 3424 Gram |
| Neto masa | 3400 Gram |
| Volume | 4.262 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420080963 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |