
Razdelilnik FHF, Medenina, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 12, 10 bar
088U0512
Razdelilnik 12+12 Danfoss BIV
088U0512
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| Izpustni ventil | Ni vključeno |
| Material | Medenina |
| Material Description | Manifold 12+12 Danfoss BIV |
| Merilnik pretoka | Ne |
| Opis | Razdelilnik 12+12 Danfoss BIV |
| Prednastavitev | Da |
| Preskusni tlak [bar] | 16 bar |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 34 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 12 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Temperatura med delovanjem [°C] [Maks] | 90 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik FHF |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 7782 Gram |
| Neto masa | 7304 Gram |
| Volume | 5.652 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420080918 |
| Proposition 65 | No significant risk |