
Razdelilnik FH-PRO, Medenina, Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks]: 6, 10 bar
088U0916
FH-PROX Manifold 6+6
088U0916
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovni tlak [bar] [Maks] | 10 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak [bar] [Maks] | 0.600 bar |
| Izpustni ventil | Ni vključeno |
| Material | Medenina |
| Material Description | C4C Manifold set 6+6 FH-PROX |
| Merilnik pretoka | Ne |
| Opis | FH-PROX Manifold 6+6 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Prednastavitev | Ne |
| Preskusni tlak [bar] | 16 bar |
| Product line | 34 |
| Skupina izdelkov | Razdelilnik & kompleti razdelilnikov |
| Število grelnih priključkov razdelilnika [zank] [Maks] | 6 |
| Temperatura dovoda [°C] [Maks] | 90 °C |
| Ventilni priključki | Danfoss RA |
| Vrsta izdelka | Razdelilnik FH-PRO |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 2.405 Kilogram |
| Neto masa | 2.255 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.002 Cubic meter |
| EAN/UPC | 5715162473825 |