
Nadometni, FH omarice, Pocinkano jeklo, 1050 mm
088X0918
On wall cabinet, width 1050 mm
088X0918
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Globina [mm] | 130 mm |
| Material | Pocinkano jeklo |
| Material Description | On-wall cabinet 1050 x 600 x 130 |
| Opis | On wall cabinet, width 1050 mm |
| Product line | 34 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Širina [mm] | 1050.00 mm |
| Skupina izdelkov | FH omarice |
| Višina [mm] | 600 mm |
| Vrsta izdelka | Nadometni |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 11.45 Kilogram |
| Neto masa | 10.3 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 89.04 Liter |
| EAN/UPC | 5715162477533 |