
Nadometni, FH omarice, Pocinkano jeklo, 780 mm
088X0917
On wall cabinet, width 780 mm
088X0917
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Globina [mm] | 130 mm |
| Material | Pocinkano jeklo |
| Material Description | On-wall cabinet 780 x 600 x 130 |
| Opis | On wall cabinet, width 780 mm |
| Product line | 34 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Širina [mm] | 780.00 mm |
| Skupina izdelkov | FH omarice |
| Višina [mm] | 600 mm |
| Vrsta izdelka | Nadometni |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 8542 Gram |
| Neto masa | 8040 Gram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 67.466 Liter |
| EAN/UPC | 5715162477526 |