
Nadometni, FH omarice, Pocinkano jeklo, 700 mm
088X0916
On wall cabinet, width 700 mm
088X0916
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Globina [mm] | 130 mm |
| Material | Pocinkano jeklo |
| Material Description | On-wall cabinet 700 x 600 x 130 |
| Opis | On wall cabinet, width 700 mm |
| Product line | 34 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Širina [mm] | 700.00 mm |
| Skupina izdelkov | FH omarice |
| Višina [mm] | 600 mm |
| Vrsta izdelka | Nadometni |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 8.25 Kilogram |
| Neto masa | 7.42 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 59.64 Liter |
| EAN/UPC | 5715162477519 |