
Podometni, FH omarice, Pocinkano jeklo, 575 mm
088X0911
In wall cabinet, width 575 mm
088X0911
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material | Pocinkano jeklo |
| Material Description | In-wall cabinet 575 x 600 x 110 |
| Opis | In wall cabinet, width 575 mm |
| Product line | 34 |
| Razpon globine [mm] [Maks] | 145 mm |
| Razpon globine [mm] [Min] | 108 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Razpon prilagoditve višine [mm] [Maks] | 675 mm |
| Razpon prilagoditve višine [mm] [Min] | 585 mm |
| Širina [mm] | 575.00 mm |
| Skupina izdelkov | FH omarice |
| Vrsta izdelka | Podometni |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 7.34 Kilogram |
| Neto masa | 6.6 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 48.384 Liter |
| EAN/UPC | 5715162477465 |