
USV-S, DN 40, Notranji navoj
003Z2235
USV-S DN 40, notranji navoj, nastavitveni ventil
003Z2235
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Ne |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak na ventilu [kPa] [Maks] | 150 KPa |
| Material Description | USV-S DN40, R 1 1/2", PN16 |
| Material ohišja ventila | Medenina |
| Nastavitvena skala | Da |
| Omejitev pretoka | Da |
| Opis | USV-S DN 40, notranji navoj, nastavitveni ventil |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 16 |
| Velikost ventila | DN 40 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 10.00 m³/h |
| Vrsta izdelka | USV-S |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.279 Kilogram |
| Neto masa | 1.196 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 2.239 Liter |
| EAN/UPC | 5710104082844 |