
USV-S, DN 32, Notranji navoj
003Z2234
USV-S DN 32, notranji navoj, nastavitveni ventil
003Z2234
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Ne |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak na ventilu [kPa] [Maks] | 150 KPa |
| Material Description | USV-S DN32, R 1 1/4", PN16 |
| Material ohišja ventila | Medenina |
| Nastavitvena skala | Da |
| Omejitev pretoka | Da |
| Opis | USV-S DN 32, notranji navoj, nastavitveni ventil |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 16 |
| Velikost ventila | DN 32 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 6.30 m³/h |
| Vrsta izdelka | USV-S |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.136 Kilogram |
| Neto masa | 1.053 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 2.239 Liter |
| EAN/UPC | 5710104082837 |