
USV-I, DN 50, Notranji navoj ISO 7/1
003Z2151
USV-I DN 50, notranji navoj, nastavitveni ventil
003Z2151
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Da |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak na ventilu [kPa] [Maks] | 150 KPa |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | USV-I 50, R 2"", PN16 |
| Material Description | USV-I 50, R 2", PN16 |
| Material ohišja ventila | Medenina |
| Nastavitvena skala | Da |
| Omejitev pretoka | Da |
| Opis | USV-I DN 50, notranji navoj, nastavitveni ventil |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 82cb7846-7721-4b99-bf19-f3e32ff5abe5 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 16 |
| Velikost ventila | DN 50 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 16.00 m³/h |
| Vrsta izdelka | USV-I |
| Vrste priključkov | Notranji navoj ISO 7/1Rp 2 |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 2.19 Kilogram |
| Neto masa | 2.14 Kilogram |
| Volume | 2.429 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420082523 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |