
USV-M, DN 20, Notranji navoj ISO 7/1; Rp ¾
003Z2122
USV-M DN 20, notranji navoj, nadgradljivi ventil za hidravlično uravnoteženje
003Z2122
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Da |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenčni tlak na ventilu [kPa] [Maks] | 80 KPa |
| Material Description | USV-M 20, R 3/4", PN16 |
| Material ohišja ventila | Medenina |
| Nadgradljivost | Da |
| Nastavitvena skala | Ne |
| Omejitev pretoka | Da |
| Opis | USV-M DN 20, notranji navoj, nadgradljivi ventil za hidravlično uravnoteženje |
| Product line | 28 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 16 |
| Velikost ventila | DN 20 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 2.50 m³/h |
| Vrsta izdelka | USV-M |
| Vrste priključkov | Notranji navoj ISO 7/1Rp ¾ |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.528 Kilogram |
| Neto masa | 0.516 Kilogram |
| Volume | 0.672 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420082417 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |