
PFM 1000, 10 bar
003Z8260
PFM 1000, 10 bar, merilni instrument za uravnoteženje sistemov hlajenja, ogrevanja in sanitarne tople vode
003Z8260
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Alkaline Battries |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | 003Z8260 |
| Material Description | PFM 1000 measuring device PN 10 |
| Opis | PFM 1000, 10 bar, merilni instrument za uravnoteženje sistemov hlajenja, ogrevanja in sanitarne tople vode |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Product line | 28 |
| Razred zaščite IP | IP65 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | fe0418e0-6052-492f-a342-5c5f25df19d5 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 90 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -5 °C |
| Tlak [bar] | 10.00 bar |
| Vrsta izdelka | PFM 1000 |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 2.554 Kilogram |
| Neto masa | 2.5 Kilogram |
| Volume | 11.52 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428581141 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |