
PFM 100
003L8260
Merilni instrument PFM 100, se uporablja za merjenje diferenčnega tlaka.
003L8260
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| EU RoHS izjeme | 7.3 |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | 003L8260 |
| Material Description | PFM100 |
| Opis | Merilni instrument PFM 100, se uporablja za merjenje diferenčnega tlaka. |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Product line | 28 |
| Razred zaščite IP | IP65 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes with exemptions |
| Skladnost z drugimi RoHS | Saudi Arabia RoHS |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 9e2501da-0975-46f3-a04c-4dd70abd8adc |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 90 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -5 °C |
| Tlak [bar] [Maks] | 10.00 bar |
| Tlak [bar] [Min] | 0.00 bar |
| Vrsta izdelka | PFM 100 |
| Vrsta tlačnih priključkov | R21 |
| Vsebuje baterije | No |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.492 Kilogram |
| Neto masa | 0.32 Kilogram |
| Volume | 7.9 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702420119403 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |