
MVT, DN 40, Notranji navoj
003Z4085
MVT DN 40, notranji navoj, ročni ventil za hidr. uravnoteženje
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: MVT
003Z4085
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Da |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | MVT DN 40 G1 1/2" int. thread |
| Material ohišja ventila | DZR medenina |
| Nastavitvena skala | Da |
| Območje diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 2.50 bar |
| Opis | MVT DN 40, notranji navoj, ročni ventil za hidr. uravnoteženje |
| Product line | 28 |
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 20 |
| Velikost ventila | DN 40 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 26.00 m³/h |
| Vrsta izdelka | MVT |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.928 Kilogram |
| Neto masa | 1.895 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 2.153 Liter |
| EAN/UPC | 5702425180569 |