
MVT, DN 20, Notranji navoj
003Z4082
MVT DN 20, notranji navoj, ročni ventil za hidr. uravnoteženje
003Z4082
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Delovanje izpusta | Da |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Material Description | MVT DN 20 G3/4" int. thread |
| Material ohišja ventila | DZR medenina |
| Nastavitvena skala | Da |
| Območje diferenčnega tlaka [bar] [Maks] | 2.50 bar |
| Opis | MVT DN 20, notranji navoj, ročni ventil za hidr. uravnoteženje |
| Product line | 28 |
| Skupina izdelkov | Ročno uravnoteženje |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 120 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | -20 °C |
| Tlačna stopnja | PN 20 |
| Velikost ventila | DN 20 |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 6.00 m³/h |
| Vrsta izdelka | MVT |
| Vrste priključkov | Notranji navoj |
| Vsebuje baterije | No |
| Zaporna funkcija | Da |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.89 Kilogram |
| Neto masa | 0.89 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 1.314 Liter |
| EAN/UPC | 5702425180507 |