
SL140TM-1, Število plošč: 140
079L0922
30 bar, Material lota: Baker
079L0922
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Connection length 1 [mm] | 41 mm |
| Connection length 2 [mm] | 41 mm |
| Connection size 1 | 2 1/2 |
| Connection size 2 | 2 1/2 |
| Connection type 1 | NPT |
| Connection type 2 | NPT |
| Delovni tlak 1. stran [bar] [Maks] | 30 bar |
| Delovni tlak 2. stran [bar] [Maks] | 30 bar |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| Horizontalna središčna odprtina [mm] | 150 mm |
| Ime izdelka | Brazed plate heat exchanger |
| Kategorija | III |
| Količina v pakiranju | 1 kos |
| Material Description | SL140TM-1-140_2_30_S1_4N2,5_nsb |
| Material Description (Short Te | SL140TM-1-140_2_30_S1_4N2,5_ns |
| Material lota | Baker |
| Oblika pakiranja | Enojno pakiranje |
| Plate material no. | 1.4404 |
| Podvržen (uredbi) OEEO | No |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 31 |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupaj višina brez nog [mm] | 611 mm |
| Skupina izdelkov | Izmenjevalniki toplote |
| Skupina tekočine | 1 |
| Skupna širina [mm] | 241 mm |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Soglasje | PED |
| Število plošč | 140 |
| Število prehodov | 1 |
| Temperaturni razpon [°C] [Maks] | 225 °C |
| Temperaturni razpon [°C] [Min] | -196 °C |
| Vertical center porthole 1[mm] | 520 mm |
| Vertical center porthole 2[mm] | 520 mm |
| Volume per channel 1 [l] | 0.320 L |
| Volume per channel 2 [l] | 0.320 L |
| Vrsta izdelka | SL140TM-1 |
| Vsebuje baterije | No |
| Vzorec plošče | TM |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 115.102 Kilogram |
| Neto masa | 89.909 Kilogram |
| Volume | 254.4 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425217142 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |