
SonoCollect 111, Ethernet, Shranjevanje podatkov: ≥2 GB, Modul M-bus
014U1604
Smart metering podatkovni koncentratorji in ojačevalniki
014U1604
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| GSM | / |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Konfiguracija | Popoln oddaljeni nadzor prek omrežja LAN ali WAN (internet) |
| Material Description | SonoCollect111E-M-250/conc/M-bus/Ether |
| Napajanje | Ne, potrebno dodajanje iz dodatkov |
| Opis | Smart metering podatkovni koncentratorji in ojačevalniki |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Reža vmesnega modula 1 | Modul M-bus |
| Shranjevanje podatkov | ≥2 GB |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Meter reading / meter system |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vgradnja | Letev DIN, 3 enote |
| Vmesniki podatkovne komunikacije | Ethernet |
| Vrsta AMR | Pametni zbiralnik merilnih podatkov |
| Vrsta izdelka | SonoCollect 111 |
| Zmožnost odčitavanja [m] | 250 m |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.225 Kilogram |
| Neto masa | 0.2 Kilogram |
| Volume | 2.014 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428996327 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |