
SonoCollect 110, Ethernet, Shranjevanje podatkov: ≥2 GB, Modul M-bus
014U1600
Smart metering podatkovni koncentratorji in ojačevalniki
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoCollect
Priporočena zamenjava: 014U1602
014U1600
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EU RoHS izjeme | No |
| GSM | / |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Konfiguracija | Popoln oddaljeni nadzor prek omrežja LAN ali WAN (internet) |
| Material Description | SonoCollect 110 E-M-80 |
| Napajanje | Vgrajeno |
| Opis | Smart metering podatkovni koncentratorji in ojačevalniki |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
| Reža vmesnega modula 1 | Modul M-bus |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Shranjevanje podatkov | ≥2 GB |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Meter reading / meter system |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vgradnja | Letev DIN, 3 enote |
| Vmesniki podatkovne komunikacije | Ethernet |
| Vrsta AMR | Pametni zbiralnik merilnih podatkov |
| Vrsta izdelka | SonoCollect 110 |
| Zmožnost odčitavanja [m] | 80 m |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.258 Kilogram |
| Neto masa | 0.19 Kilogram |
| Volume | 2.007 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104522159 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |