
Toplotni števci, SONO 3500CT, qp [m³/h]: 200, Ogrevanje in hlajenje, Omrežni napajalnik, Dva pulzna izhoda
187F3551
Merilnik pretoka toplotnega števca
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Sono 3500CT
187F3551
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.006 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.006 |
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dinamični razpon | 1:100 |
| Dolžina kabla med računsko enoto in tipalom pretoka [m] | 10.0 m |
| Homologacijski organ | MID |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | SONO 3500 CT |
| Kategorija EEE | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| Količ. baterij | 1 |
| Material Description | SONO3500CT Qp 200 DN125 PN16 2.5 L/p |
| Medij | Sistem ogrevanja glede na VDI 2035 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Napajalna napetost [V] AC [maks.] | 230 V |
| Napajalna napetost [V] AC [min.] | 115 V |
| Nominalni tlak [bar] | 16 bar |
| Opis | Merilnik pretoka toplotnega števca |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
| Prostornina pulzne vrednosti [l/pulz] | 2.5 l/pulz |
| qp [m³/h] | 200.0 m³/h |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | bfa38ad6-dd6c-4807-a7ae-a69a7dd46c52 |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | -10 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 85 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -40 °C |
| Teža baterije | 6 g |
| Vgrajena komunikacija | Dva pulzna izhoda |
| Vrsta baterije | D-celle Lithium thionyl chloride (ER36415) |
| Vrsta izdelka | SONO 3500CT |
| Vrsta napajalne napetosti | Omrežni napajalnik |
| Vrsta okolice | E2/M1 |
| Vrsta zaščite | IP67 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Prirobnična/oddaljena različica |
| Vsebuje baterije | Yes |
| Življenjska doba baterij [let] | 6 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 25.278 Kilogram |
| Neto masa | 23 Kilogram |
| Volume | 12.53 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428980050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |