
Toplotni števci, SonoSelect 10, 25 mm, qp [m³/h]: 3.5, Ogrevanje, Omrežno, M-Bus
014U0551
Energy meter for residential applications
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoSelect 10
014U0551
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje |
| Barva ohišja | RAL 9010 belo |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Dolžina [mm] | 260.0 mm |
| Dolžina kabla med računsko enoto in tipalom pretoka [m] | 1.5 m |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 1.5 m |
| Energetska enota | kWh (brez decimalke za vejico) |
| Homologacijski organ | Prisilno potrjevanje |
| Interval shranjevanja dnevnika [mesec] | 1 mesec |
| Izolacijski material kabla | Silicone |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 2 |
| Material Description | DN25S,qp3.5,260,MBus,H,130C,EU,kWh,MP |
| Material v stiku z medijem | Medeninasto tipalo |
| Medij | Kakovost vode s pH od 7 do 9,5 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Maks] | 130 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Min] | 5 °C |
| Omejitve temperature (obračunavanje) [°C] [Maks] | 140 °C |
| Omejitve temperature (obračunavanje) [°C] [Min] | 0 °C |
| Omejitve temperaturne razlike (Obračunavanje) [K] [Maks] | 125.00 K |
| Omejitve temperaturne razlike (Obračunavanje) [K] [Min] | 3.00 K |
| Opis | Energy meter for residential applications |
| Orodje za spuščanje v pogon | SonoApp |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 25 mm |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 5.2 mm |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.0070 m³/h |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| qi [m³/h] | 0.035 m³/h |
| qp [m³/h] | 3.5 m³/h |
| qs [m³/h] | 7.0 m³/h |
| qss [m³/h] | 7.70 m³/h |
| Razred zaščite IP | IP65 |
| Reža vmesnega modula 1 | No interface module |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 130 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 60 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -25 °C |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 24 mesec |
| Velikost priključka | G 1 1/4 B |
| Vgradnja | Dovod |
| Vgrajena komunikacija | M-Bus |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 95 % RH |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 9.71 m³/h |
| Vrsta baterije | Sold without batteries |
| Vrsta izdelka | SonoSelect 10 |
| Vrsta napajalne napetosti | Omrežno |
| Vrsta okolice | E1 / M2 |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 1000 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Zaščita računske enote | IP65 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.901 Kilogram |
| Neto masa | 1.441 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 3.731 Liter |
| EAN/UPC | 5702428682633 |