
Toplotni števci, SonoSafe 10, 25 mm, qp [m³/h]: 3.5, Ogrevanje, Baterija 1 A-celica, M-Bus
014U0403
Energy meter for residential applications
014U0403
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.019 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.019 |
| Aplikacija | Ogrevanje |
| Barva ohišja | RAL 9010 belo |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dinamični razpon | 1:100 |
| Dolžina kabla med računsko enoto in tipalom pretoka [m] | 0.5 m |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 1.5 m |
| Energetska enota | kWh (brez decimalke za vejico) |
| EPD je na voljo | Yes |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Ultrasonic Pathfinder |
| Interval shranjevanja dnevnika [mesec] | 1 mesec |
| Izolacijski material kabla | PVC brez vsebnosti halogenov |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 1 |
| Material Description | DN25S,qp3.5,160,MBus,L1.5m,CN,kWh,IPC |
| Material v stiku z medijem | Medeninasto tipalo |
| Medij | Sistem ogrevanja glede na VDI 2035 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Nominalni tlak [bar] | 16 bar |
| Odobrena temperatura temperaturnega tipala [°C] [Maks] | 105 °C |
| Odobrena temperatura temperaturnega tipala [°C] [Min] | 0 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Maks] | 95 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Min] | 5 °C |
| Omejitve temperaturne razlike (Obračunavanje) [K] [Maks] | 90.00 K |
| Omejitve temperaturne razlike (Obračunavanje) [K] [Min] | 3.00 K |
| Opis | Energy meter for residential applications |
| Orodje za spuščanje v pogon | SonoApp |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 25 mm |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 5.2 mm |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.0070 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.035 m³/h |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| qp [m³/h] | 3.5 m³/h |
| qs [m³/h] | 7.0 m³/h |
| qss [m³/h] | 7.70 m³/h |
| Reža vmesnega modula 1 | No interface module |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | c284e070-c802-4ced-837c-2aa2fcd3510f |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 95 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 60 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -25 °C |
| Teža baterije | 18 g |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 24 mesec |
| Velikost priključka | G 1 1/4 B |
| Vgradnja | Dovod |
| Vgrajena komunikacija | M-Bus |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 95 % RH |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 9.71 m³/h |
| Vrsta baterije | AA Lithium (ER14505) |
| Vrsta izdelka | SonoSafe 10 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija 1 A-celica |
| Vrsta okolice | E1 / M2 |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 1000 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Vsebuje baterije | Yes |
| Zaščita računske enote | IP65 |
| Življenjska doba baterij [let] | 16.0 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.4 Kilogram |
| Neto masa | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.993 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425237478 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |