
Toplotni števci, SonoMeter 40, qp [m³/h]: 2.5, Ogrevanje in hlajenje, Omrežno, Radio 868 MHz OMS
187F2655
Energy meter for commercial applications
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoMeter 40
187F2655
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.019 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.019 |
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dinamični razpon | 1:100 |
| Dolžina kabla med računsko enoto in tipalom pretoka [m] | 1.2 m |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 1.5 m |
| Energetska enota | kWh |
| Homologacijski organ | MID |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Sono40 |
| Izolacijski material kabla | Brez vsebnosti halogenov |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 1 |
| Material Description | SONO40 DN20 qp2.5 130 R HC 230V MBus+OMS |
| Medij | Kakovost vode s pH od 7 do 9,5 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Napajalna napetost [V] AC | 230 V |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Maks] | 180 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Min] | 0 °C |
| Opis | Energy meter for commercial applications |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 5.2 mm |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.0050 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.025 m³/h |
| qp [m³/h] | 2.5 m³/h |
| qs [m³/h] | 5.0 m³/h |
| Reža vmesnega modula 1 | No interface module |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 0bb8fe81-b381-4f95-92a5-d3d7e2e54c00 |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 130 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 35 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -25 °C |
| Teža baterije | 19 g |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 36 mesec |
| Velikost priključka | G 1 |
| Vgradnja | Povratek |
| Vgrajena komunikacija | Radio 868 MHz OMS |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 93 % RH |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 5.62 m³/h |
| Vrsta baterije | AA Lithium (ER14505) |
| Vrsta izdelka | SonoMeter 40 |
| Vrsta napajalne napetosti | Omrežno |
| Vrsta okolice | E2/M1 |
| Vrsta soglasja | Tip odobren in 1. potrjen |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Vsebuje baterije | Yes |
| Življenjska doba baterij [let] | 15 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.185 Kilogram |
| Neto masa | 0.935 Kilogram |
| Volume | 3.174 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424607470 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |