
Toplotni števci, SonoMeter 40, 100 mm, qp [m³/h]: 60, Ogrevanje, Baterija 2 x AA, M-Bus
187F2024
Energy meter for commercial applications
187F2024
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.019 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.038 |
| Aplikacija | Ogrevanje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dinamični razpon | 1:100 |
| Dolžina kabla med računsko enoto in tipalom pretoka [m] | 5.0 m |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 5.0 m |
| Energetska enota | MWh |
| EU RoHS izjeme | 6(c) |
| Homologacijski organ | MID |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Sono40 |
| Izolacijski material kabla | Brez vsebnosti halogenov |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 2 |
| Material Description | SONO40 DN100 qp60 360 R fl HE 3.6V MBus |
| Medij | Kakovost vode s pH od 7 do 9,5 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Maks] | 180 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Min] | 0 °C |
| Opis | Energy meter for commercial applications |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 100 mm |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 5.2 mm |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.1200 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.600 m³/h |
| qp [m³/h] | 60.0 m³/h |
| qs [m³/h] | 120.0 m³/h |
| Reža vmesnega modula 1 | No interface module |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 0bb8fe81-b381-4f95-92a5-d3d7e2e54c00 |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 130 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 0 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 35 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -25 °C |
| Teža baterije | 19 g |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 36 mesec |
| Velikost priključka | DN 100 |
| Vgradnja | Povratek |
| Vgrajena komunikacija | M-Bus |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 93 % RH |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 141.42 m³/h |
| Vrsta baterije | AA Lithium (ER14505) |
| Vrsta izdelka | SonoMeter 40 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija 2 x AA |
| Vrsta okolice | E2/M1 |
| Vrsta soglasja | Tip odobren in 1. potrjen |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Prirobnica |
| Vsebuje baterije | Yes |
| Življenjska doba baterij [let] | 15.0 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 15.898 Kilogram |
| Neto masa | 15.898 Kilogram |
| Volume | 24.219 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424605544 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |