
Toplotni števci, SonoMeter 30, qp [m³/h]: 2.5, Baterija 2 x AA
187F3942
Energy meter for commercial applications
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoMeter 30
Priporočena zamenjava: 187F2032
187F3942
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.019 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.038 |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Sonometer 30 HE |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 2 |
| Material Description | SONO30 DN20 qp2.5 130 R HE 3.6V OMS |
| Opis | Energy meter for commercial applications |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 2.5 m³/h |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Reža vmesnega modula 1 | No interface module |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| Teža baterije | 19 g |
| Vrsta baterije | AA Lithium (ER14505) |
| Vrsta izdelka | SonoMeter 30 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija 2 x AA |
| Vsebuje baterije | Yes |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.959 Kilogram |
| Neto masa | 0.78 Kilogram |
| Volume | 2.94 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428667432 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |