
Toplotni števci, SonoMeter 30, qp [m³/h]: 40, Ogrevanje in hlajenje, Baterija 2 x AA, Modul M-bus
187F3685
Toplotni števec za komercialno uporabo
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoMeter 30
Priporočena zamenjava: 187F2622
187F3685
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| 1 Masa primarne baterije kg | 0.019 |
| 1 Skupna masa primarnih baterij kg | 0.038 |
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dinamični razpon | 1:100 |
| Dolžina kabla med računsko enoto in tipalom pretoka [m] | 2.5 m |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 3.0 m |
| Energetska enota | MWh |
| Homologacijski organ | MID |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Sonometer 30 HE |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Količ. baterij | 2 |
| Material Description | SONO30 DN80 qp40 300 fl R HC 3.6V M-Bus |
| Medij | Kakovost vode s pH od 7 do 9,5 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Nominalni tlak [bar] | 25 bar |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Maks] | 130 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Min] | 5 °C |
| Opis | Toplotni števec za komercialno uporabo |
| Oznaka izdelka | Yes |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 5.2 mm |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 40.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Maks] | 80.0 m³/h |
| Reža vmesnega modula 1 | Modul M-bus |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | 28811da4-4b68-41cb-9044-7fb3cff15420 |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 130 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura medija ob začasni preobremenitvi [°C] | 150 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Teža baterije | 19 g |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 36 mesec |
| Vgradnja | Povratek |
| Vgrajena komunikacija | 2 pulzna vhoda/izhoda |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 93 % RH |
| Vrednosti kvs [m³/h] | 94.28 m³/h |
| Vrsta baterije | AA Lithium (ER14505) |
| Vrsta izdelka | SonoMeter 30 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija 2 x AA |
| Vrsta okolice | E2/M1 |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Prirobnica |
| Vsebuje baterije | Yes |
| Življenjska doba baterij [let] | 11 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 12.182 Kilogram |
| Neto masa | 11.01 Kilogram |
| Volume | 15.986 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428536356 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |