
Toplotni števci, SonoMeter 30, 20 mm, qp [m³/h]: 2.5, Ogrevanje in hlajenje, Baterija 2 x AA, Modul M-bus
187F3615
Toplotni števec za komercialno uporabo
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoMeter 30
Priporočena zamenjava: 187F2606
187F3615
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | SONO30 DN20 qp2.5 130 R HC 3.6V M-Bus |
| Opis | Toplotni števec za komercialno uporabo |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 20 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| qp [m³/h] | 2.5 m³/h |
| Reža vmesnega modula 1 | Modul M-bus |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta izdelka | SonoMeter 30 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija 2 x AA |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.92 Kilogram |
| Neto masa | 0.78 Kilogram |
| Volume | 3.174 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428519670 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |