
Toplotni števci, SonoMeter 30, 15 mm, qp [m³/h]: 1.5, Ogrevanje in hlajenje, Baterija 2 x AA, Modul M-bus
187F3185
Toplotni števec za komercialno uporabo
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: SonoMeter 30
187F3185
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Homologacijski organ | MID |
| Ime izdelka v dokumentu SCIP | Sonometer 30 DN15-100 |
| Izolacijski material kabla | Brez vsebnosti halogenov |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | SONO30 DN15 qp1.5 110 R HC 3.6V M-Bus |
| Medij | Sistem ogrevanja glede na VDI 2035 |
| Načelo merjenja pretoka | Ultrazvočna |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Maks] | 130 °C |
| Odobreni meteorološki razpon [°C] [Min] | 5 °C |
| Opis | Toplotni števec za komercialno uporabo |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] | 15 mm |
| Product line | 08 |
| qc [m³/h] | 0.0060 m³/h |
| qi [m³/h] | 0.015 m³/h |
| qp [m³/h] | 1.5 m³/h |
| qs [m³/h] | 3.0 m³/h |
| Razred zaščite IP | IP65 |
| Reža vmesnega modula 1 | Modul M-bus |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Št. dokumenta SCIP | f1245927-0732-4fe6-8dbd-60859e22c197 |
| Standardna natančnost | Razred 2 do EN1434 |
| Temperatura medija [°C] [Maks] | 130 °C |
| Temperatura medija [°C] [Min] | 5 °C |
| Temperatura medija ob začasni preobremenitvi [°C] | 150 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Maks] | 55 °C |
| Temperatura okolice [°C] [Min] | 5 °C |
| Trajanje shranjevanja dnevnika [mesec] | 36 mesec |
| Velikost priključka | G 3/4 |
| Vgradnja | Povratek |
| Vgrajena komunikacija | 2 pulzna vhoda/izhoda |
| Vlažnost okolice [% RH] [Maks] | 93 % RH |
| Vrsta izdelka | SonoMeter 30 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija 2 x AA |
| Vrsta okolice | E2/M1 |
| Vrsta soglasja | Tip odobren in 1. potrjen |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Vrste priključkov | Navoj |
| Življenjska doba baterij [let] | 11 leto |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.794 Kilogram |
| Neto masa | 0.68 Kilogram |
| Volume | 3.014 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104512754 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |