
Toplotni števci, SONOMETER™ 1100, 40 mm, qp [m³/h]: 10
187F8120
Sono1100+Sono1500 DN40 S qp10 300 PN25
187F8120
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 10.0 m |
| Material Description | Sono1100+Sono1500 DN40 S qp10 300 PN25 |
| Premer [mm] | 40 mm |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 6.0 mm |
| Pretok [m3/h] | 10.00 m³/h |
| Pretok [m3/h] [Maks] | 20.00 m³/h |
| Pretok [m3/h] [Min] | 0.10 m³/h |
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] | 10.0 m³/h |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 60 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -25 °C |
| Vgradnja temperaturnega tipala | Tuljka |
| Vrsta izdelka | SONOMETER™ 1100 |
| Vrsta napajalne napetosti | Battery AA-cell |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 7.3 Kilogram |
| Neto masa | 7 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.186 Hectoliter |
| EAN/UPC | 5715162503171 |