
Toplotni števci, SONOMETER™ 1100, 50 mm, qp [m³/h]: 15, Ogrevanje in hlajenje
187F8112
SONO1100 DN50 qp15 270 S HC 3.6V M-Bus
187F8112
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Dolžina kabla temperaturnih tipal [m] | 5.0 m |
| Material Description | SONO1100 DN50 qp15 270 S HC 3.6V M-Bus |
| Premer [mm] | 50 mm |
| Premer temperaturnega tipala [mm] | 6.0 mm |
| Pretok [m3/h] | 15.00 m³/h |
| Pretok [m3/h] [Maks] | 30.00 m³/h |
| Pretok [m3/h] [Min] | 0.15 m³/h |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| qp [m³/h] | 15.0 m³/h |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Maks] | 60 °C |
| Temperatura skladiščenja [°C] [Min] | -25 °C |
| Vgradnja temperaturnega tipala | Tuljka |
| Vrsta izdelka | SONOMETER™ 1100 |
| Vrsta napajalne napetosti | Battery AA-cell |
| Vrsta temperaturnih tipal | Pt 500 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 8.6 Kilogram |
| Neto masa | 7.9 Kilogram |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Volume | 0.186 Hectoliter |
| EAN/UPC | 5715162503102 |