
Toplotni števci, Supercal 5, Ogrevanje in hlajenje, Baterija D-celica, M-Bus
187F8300
Energy calculator
187F8300
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Energetska enota | MWh |
| EU RoHS izjeme | No |
| Homologacijski organ | MID |
| Material Description | Supercal 5 HC 2.5l/p S 3.6V M-Bus |
| Opis | Energy calculator |
| Premer [mm] [Maks] | 150 mm |
| Premer [mm] [Min] | 100 mm |
| Product line | 08 |
| Prostornina pulzne vrednosti [l/pulz] | 2.5 l/pulz |
| qp [m³/h] [Maks] | 300.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Razred zaščite IP | IP65 |
| Reža vmesnega modula 1 | No interface module |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Yes |
| Skladnost z EU RoHS | Yes |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vgradnja | Dovod |
| Vgrajena komunikacija | M-Bus |
| Vrsta izdelka | Supercal 5 |
| Vrsta napajalne napetosti | Baterija D-celica |
| Vrsta okolice | E1 / M1 |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Za merilnik pretoka | SONO3500 CT |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 0.75 Kilogram |
| Neto masa | 0.69 Kilogram |
| Volume | 2.414 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424634490 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |