
Toplotni števci, Infocal 9, 100 mm - 150 mm, qp [m³/h]: 60 - 300, Ogrevanje in hlajenje, Omrežni napajalnik, RS485 ModBus
187F9055
Energy calculator
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Infocal 9
187F9055
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 HC DN100-150 qp60-300 S 230V RS 48 |
| Napajalna napetost [V] AC | 230 V |
| Opis | Energy calculator |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] [Maks] | 150 mm |
| Premer [mm] [Min] | 100 mm |
| Product line | 08 |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| qp [m³/h] [Maks] | 300.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 60.0 m³/h |
| Reža vmesnega modula 1 | RS485 ModBus |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vgrajena komunikacija | Dva pulzna vhoda |
| Vrsta izdelka | Infocal 9 |
| Vrsta napajalne napetosti | Omrežni napajalnik |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.3 Kilogram |
| Neto masa | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.378 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424501228 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |