
Toplotni števci, Infocal 9, 40 mm - 100 mm, qp [m³/h]: 10 - 60, Ogrevanje in hlajenje
187F9054
Energy calculator
Ta izdelek ni več v prodaji.
Izdelek ni več na voljo za nakup, vendar lahko še vedno najdete informacije o njem, vključno s servisnimi priročniki, risbami itd.
Če iščete podoben izdelek, lahko preverite druge možnosti znotraj iste vrste izdelka, tako da obiščete stran vrste izdelka.: Infocal 9
187F9054
Specifikacija izdelka
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Aplikacija | Ogrevanje in hlajenje |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Kategorija EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | INF9 DN40-100 qp10-60 S 3.6V M-Bus |
| Opis | Energy calculator |
| Podvržen (uredbi) OEEO | Yes |
| Premer [mm] [Maks] | 100 mm |
| Premer [mm] [Min] | 40 mm |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Product line | 08 |
| qp [m³/h] [Maks] | 60.0 m³/h |
| qp [m³/h] [Min] | 10.0 m³/h |
| Skladnost s kitajskim RoHS | Out of scope |
| Skladnost z EU RoHS | Out of scope |
| Skupina izdelkov | Toplotni števci |
| Snovi s seznama potencialno nevarnih snovi REACH | No |
| Vrsta izdelka | Infocal 9 |
Splošna določila
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Bruto masa | 1.3 Kilogram |
| Neto masa | 1.1 Kilogram |
| Volume | 3.4 Liter |
Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424067120 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |